BLACK BULL HD Impact Protection Railing System - Lateral Rail 1,000mmL - Indoor Use - Powder Coated - Yellow
Characteristics of the article 194.18.997
| Type | Transverse bar |
| Material | Sectional steel |
| Finish | powder-coated |
| Colour | yellow |
| Height | 120 mm |
| Width | 1000 mm |
| Depth | 80 mm |
| Fixture | incl. mounting screw |
| Applications | indoor |
| Weight | 9,50 kg |
Do you have questions about article 194.18.997?
Contact us via telephone (01453 852620) or Send an Email


