BLACK BULL MD Railing System Lateral Rail 1,200mmL Indoor Use - Powder Coated - Yellow
Characteristics of the article 194.27.076
| Type | Cross Beam |
| Material | High Grade Steel |
| Finish | powder-coated |
| Colour | Yellow |
| Height | 60 mm |
| Width | 1,200 mm |
| Depth | 40 mm |
| Applications | Indoor |
| Weight | 6,00 kg |
Do you have questions about article 194.27.076?
Contact us via telephone (01453 852620) or Send an Email


