BLACK BULL MD Railing System Middle Post 1,000mmH Indoor Use - Powder Coated - Yellow
Characteristics of the article 194.29.943
| Type | Centre Post |
| Material | High Grade STeel |
| Finish | powder-coated |
| Colour | Yellow |
| Height | 1,000 mm |
| Width | 70 mm |
| Depth | 70 mm |
| Fixture | Surface Fixing |
| Number of anchors | 4 |
| Applications | Indoor |
| Weight | 10,50 kg |
Do you have questions about article 194.29.943?
Contact us via telephone (01453 852620) or Send an Email


