TRAFFIC-LINE Surface Protection - SEMI-CIRCULAR 40/32 - Magnetic 1,000mm Lengths - Yellow/Black
Characteristics of the article 422.27.977
| Shape | Circle |
| Function | Surface protection |
| Material | PU (polyurethane foam) |
| Colour | yellow/black |
| Length | 1000 mm |
| Width | 40 mm |
| Thickness | 32 mm |
| Fixture | magnetic |
| Applications | outdoor and indoor |
| Weight | 0,70 kg |
Do you have questions about article 422.27.977?
Contact us via telephone (01453 852620) or Send an Email


