TRAFFIC-LINE Edge Protection - RIGHT-ANGLE 30/30 - Magnetic 1,000mm Lengths - Yellow/Black
Characteristics of the article 422.24.979
| Shape | Angle bracket |
| Function | Edge protection |
| Material | PU (polyurethane foam) |
| Colour | yellow/black |
| Length | 1000 mm |
| Height | 30 mm |
| Width | 30 mm |
| Thickness | 10 mm |
| Fixture | magnetic |
| Applications | outdoor and indoor |
| Weight | 0,50 kg |
Do you have questions about article 422.24.979?
Contact us via telephone (01453 852620) or Send an Email


