TRAFFIC-LINE External Tri-Corner Protection - SEMI-CIRCULAR - Self-Adhesive - BLACK
Characteristics of the article 422.19.578
| Type | three-leg |
| Shape | Circle |
| Function | Corner protection - outside corner |
| Material | PU (polyurethane foam) |
| Colour | black |
| Height | 45 mm |
| Edge length | 45 mm |
| Fixture | self-adhesive |
| Applications | outdoor and indoor |
| Weight | 0,20 kg |
Do you have questions about article 422.19.578?
Contact us via telephone (01453 852620) or Send an Email


