TRAFFIC-LINE Internal Corner Protection - TRAPEZE - Self-Adhesive - Black
Characteristics of the article 422.18.012
| Type | two-leg |
| Shape | Trapeze |
| Function | Corner protection for inner corner |
| Material | PU (polyurethane foam) |
| Colour | black |
| Width | 80 mm |
| Edge length | 80 mm |
| Fixture | self-adhesive |
| Applications | outdoor and indoor |
| Weight | 0,20 kg |
Do you have questions about article 422.18.012?
Contact us via telephone (01453 852620) or Send an Email


