TRAFFIC-LINE External Tri-Corner Protection - TRAPEZE - Self-Adhesive - Black
Characteristics of the article 422.18.641
| Type | three-leg |
| Shape | Trapeze |
| Function | Corner protection - outside corner |
| Material | PU (polyurethane foam) |
| Colour | black |
| Height | 80 mm |
| Edge length | 80 mm |
| Fixture | self-adhesive |
| Applications | outdoor and indoor |
| Weight | 0,20 kg |
Do you have questions about article 422.18.641?
Contact us via telephone (01453 852620) or Send an Email


