TRAFFIC-LINE Recycled Barrier Tapes - 80mm x 500mL - Manufactured from recycled Polyethylene - In Dispensing Carton - Red/White
Characteristics of the article 330.25.943
| Type | Block stripes |
| Material | recycled Polyethylene |
| Colour | red/white |
| Width | 80 mm |
| Length | 500 m |
| Applications | outdoor and indoor |
| Characteristics | PVC and metal free |
| Weight | 1,50 kg |
Do you have questions about article 330.25.943?
Contact us via telephone (01453 852620) or Send an Email


