TRAFFIC-LINE Cable/Hose Protection Ramp Large - 960 x 600 x 75mmH - 3 Channel - Black/Yellow
Characteristics of the article 279.23.799
| Design | Standard element |
| Material | Hard rubber compound |
| Colour | yellow/black |
| Length | 885 mm |
| Width | 600 mm |
| Drive-over height | 75 mm |
| Number of cable ducts | 3 |
| Weight | 26,50 kg |
Do you have questions about article 279.23.799?
Contact us via telephone (01453 852620) or Send an Email


